work learn fight 800px

Są już karty multisport, są karty multikultura, są karty przeznaczone do finansowania potrzeb żywieniowych, to może już czas na karty multinauka?

Zapraszam do lektury!

WordJoomla

Bohaterem tego artykułu pozornie jest Microsoft Word (2010), ale tak na prawdę to Joomla! gra tu pierwsze skrzypce. Pytanie brzmi: w jaki sposób najszybciej i najwygodniej przenieść treść z Microsoft Word do Joomla!? Dlaczego ktoś chciałby to zrobić? Jakie są zalety a jakie wady takiego podejścia?

Ja w swojej codziennej praktyce podczas przygotowywania treści przeznaczonych na swoją stronę rzadko korzystam z dużych procesorów tekstu, jak Microsoft Word czy też LibreOffice. Zdaję sobie jednak sprawę, że dla wielu osób może być to naturalny sposób pracy. To właśnie dla was jest ten artykuł.

Zapraszam do lektury!

To jest przykładowy artykuł, w którym znalazła się treść przygotowana w procesorze tekstu Microsoft Word 2010.

Tytułem wstępu, z Microsoft PowerPoint (2010) korzystam, bo muszę, a nie, bo lubię. Skoro już jednak muszę, postanowiłem wzbogacić prezentację własnego autorstwa o kawałek filmu nie własnego autorstwa. Posłużyłem się w tym celu z powodzeniem, acz nie bez przeszkód, aplikacją VLC.

Zapraszam do lektury!

Celem było przygotowanie wzorów, które przyłożone od środka do powierzchni szklanki pozwoliłyby na łatwiejsze naniesienie ich na powierzchni szkła. Efekt końcowy wygląda następująco:

750 WP 20170106 19 40 05 Pro Szklanka 

Zapraszam do lektury!