IVJUG3m

Dnia 19 marca 2016 r. odbyło się IV spotkanie JUG Trójmiasto. Zapraszam na relację z tego wydarzenia.

Zapraszam do obejrzenia prezentacji pt. "Joomla! User Group, jak to zrobić?". Postanowiłem sam zadać sobie pytanie i spróbować na nie odpowiedzieć, jak chciałbym, by wyglądały spotkania lokalnych społeczności Joomla!

800 20141229 JUG JakToZrobic 01

Zapraszam do lektury!

Konferencja Joomla! Day 2014 odbyła się w Warszawie w dniach 20-21 września 2014. Artykuł przygotowałem z myślą przede wszystkim o użytkownikach Joomla!, ale chciałem kilka spraw wyjaśnić także komuś, kto do tej pory nie zaangażował się jeszcze w społeczność Joomla!, ale taka myśl już mu przeszła przez głowę. Zapraszam na moją relację z tego wydarzenia.

Udział w Joomla! Day Polska 2014 (Warszawa), a zwłaszcza w drugim dniu, tzw. "dniu społeczności" spowodował, że zadałem sobie dosyć fundamentalne, tytułowe pytanie. Odpowiedź na nie starałem się sformułować przyjmując perspektywę studenta, osoby, która jest ciekawa świata, chętnie się uczy i jest skłonna do zadawania pytań.

750 20141229 PoCoJoomla 01

Zapraszam do lektury!

W imieniu zespołu YASIG mam przyjemność przekazania światu, że wreszcie zakończono z sukcesem prace nad przygotowaniem rozszerzeń YASIG:

- com_yasiguncle,
- plg_yasiguncle,
- plg_yasig

oraz pakietu instalacyjnego pkg_yasiguncle zgodnie z wymaganiami środowiska CMS Joomla! 3.3. Tadam!

Dla chętnych:

- strona pakietu rozszerzeń YASIG w miejscu, gdzie trafiają wszystkie wydania rozszerzeń:  extensions.joomla.org,- strona pakietu rozszerzeń YASIG w miejscu, w którym w pierwszej kolejności pojawiają się informacje o rozwijanym rozszerzeniu: JoomlaCode.

Serdecznie dziękuję Ci, Zespole, za ofiarną i owocną pracę!