Cennym źródłem informacji o rowerach produkowanych przez firmę Romet są ulotki informacyjne, foldery, czy też, jak się kiedyś mówiło, prospekty. Niestety na przestrzeni lat pojawiło się ich niewiele. Prawdopodobnie kierownictwo firmy założyło, że nie ma sensu reklamować coś, co i tak jest dobrem bardzo pożądanym, na które jest ogromny popyt. Z drugiej strony spora część produkcji trafiała za granicę i to za zachodnią granicę, gdzie wyznawano zasadę, że reklama jest dźwignią handlu.

W artykule prezentuję unikatowe pozycje prezentujące po kilkanaście rowerów. Wiem o istnieniu co najmniej jeszcze jednej teczki z reklamami poszczególnych modeli rowerów. Niestety dotychczasowi właściciele nie byli skłonni podzielić się ze mną nawet skanami poszczególnych stron. Stąd kolejny apel do czytelników tej strony. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Jeżeli u kogoś znajdują się podobne materiały reklamowe lub jakiekolwiek inne materiały dotyczące historii upadłych zakładów 'Romet' lub 'ZZR' to gorąco proszę o kontakt. Być może ktoś z Państwa dostrzeże na tych zdjęciach znane sobie osoby. Tak ja, jak i zapewne moi czytelnicy są żywo zainteresowani poznaniem historii powstania tych zdjęć i materiałów reklamowych...

600 20120218 FolderRomet0006 zm

Zapraszam do obejrzenia zdjęć!

Do tej pory udało mi się odnaleźć następujące pozycje:

1. Teczkę z reklamami formatu A4.

2. Folder w postaci książeczki.

3. Teczkę przypominającą katalog rowerów.

4. Katalog rowerów ZZR z 1965 r.

5. Katalog części zamiennych ZZR z 1965 r.

6. Katalog handlowy przeznaczony na lata 1994 / 1995.

Kliknięcie powyższych linków powoduje przejście do kolejnych sekcji artykułu. Kliknięcie poniższych linków pozwoli Państwu na pobranie materiałów składających się na poszczególne sekcje w pełnej rozdzielczości z mojego konta Dropbox. Zwracam uwagę na znaczną objętość tych materiałów, podaną w nawiasach.

1. Teczka z reklamami formatu A4. (45,19 MB)
2. Folder w postaci książeczki. (64,93 MB)
3. Teczka przypominająca katalog rowerów. (169,18 MB)
4. Katalog rowerów ZZR z 1965 r. (152,79 MB)
5. Katalog części zamiennych ZZR z 1965 r. (32,61 MB)
6. Katalog handlowy przeznaczony na lata 1994 / 1995. (121,88 MB)

 

1. Teczka z reklamami formatu A4.

Poniżej prawdziwy rarytas: oryginalny folder reklamowy w postaci teczki formatu A4+ wraz z ulotkami formatu A4. Prawdopodobnie z samego końca lat 80. Oceniam, że powstał pomiędzy rokiem 86 a 89. Ulotki wydane w dwóch językach: polskim i angielskim. Dzisiaj zdjęcia rowerów oraz modeli i modelek mogą nieco zaskakiwać, szczególnie kolorystyką czy doborem tematycznym tła, bo kto przygotowywał tego typu publikacje późną jesienią, gdy na trawie pojawił się już szron spowodowany przymrozkiem? Niemniej uśmiech na twarzach  towarzystwa rekompensuje drobne braki warsztatowe, jak widoczny na niektórych fotografiach brak ostrości czy źle napięty łańcuch. 

Poniżej galeria ze zdjęciami tak samej teczki, jak i znajdujących się w niej, kolorowych ulotek.

images/stories/20120219_TeczkaReklamowaRomet/600_20120218_FolderRomet0001_zm.pngimages/stories/20120219_TeczkaReklamowaRomet/600_20120218_FolderRomet0002_zm.pngimages/stories/20120219_TeczkaReklamowaRomet/600_20120218_FolderRomet0003_zm.pngimages/stories/20120219_TeczkaReklamowaRomet/600_20120218_FolderRomet0004_zm.pngimages/stories/20120219_TeczkaReklamowaRomet/600_20120218_FolderRomet0005_zm.pngimages/stories/20120219_TeczkaReklamowaRomet/600_20120218_FolderRomet0006_zm.pngimages/stories/20120219_TeczkaReklamowaRomet/600_20120218_FolderRomet0007_zm.pngimages/stories/20120219_TeczkaReklamowaRomet/600_20120218_FolderRomet0008_zm.pngimages/stories/20120219_TeczkaReklamowaRomet/600_20120218_FolderRomet0009_zm.pngimages/stories/20120219_TeczkaReklamowaRomet/600_20120218_FolderRomet0010_zm.png

 

2. Folder w postaci książeczki.

Poniżej przedstawiam skan wszystkich stron folderu reklamowego. Wymiary folderu: 21 cm x 18 cm. PTH "Predom-Service", Warszawa 1978 r. - zam. HR 46/78. Druk <<INTROGRAFIA> Warszawa.

640 20130529 FolderRomet0001 v1 Okladka

images/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0001_v1_Okladka.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0002_v1_Okladka.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0003_v1_Wstep.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0004_v1_RowerySportoweIturystyczne1.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0005_v1_RowerySportoweIturystyczne2.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0006_v1_Narcyz.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0007_v1_NarcyzTyp4262.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0008_v1_Malwa.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0009_v1_MalwaTyp4263.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0010_v1_Duet.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0011_v1_DuetTyp6200.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0012_v1_Gil.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0013_v1_GilTyp6205.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0014_v1_Traper2.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0015_v1_Traper2Typ6244.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0016_v1_Wagant.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0017_v1_WagantTyp2274.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0018_v1_Pasat.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0019_v1_PasatTyp2276.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0020_v1_Gazela.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0021_v1_GazelaTyp2285.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0022_v1_Jaguar.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0023_v1_JaguarTyp273.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0024_v1_Trening.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0025_v1_TreningTyp732.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0026_v1_RowerySkladane.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0027_v1_RowerySkladane.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0028_v1_Wigry2.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0029_v1_Wigry2typ3250.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0030_v1_Wigry3.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0031_v1_Wigry3typ3254.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0032_v1_Jubilat.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0033_v1_JubilatTyp3240.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0034_v1_Jubilat2.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0035_v1_Jubilat2typ3245.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0036_v1_RoweryDzieciece.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0037_v1_RoweryDzieciece.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0038_v1_Balbinka.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0039_v1_Balbinka.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0040_v1_BalbinkaLux.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0041_v1_BalbinkaLux.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0042_v1_Gucio.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0043_v1_Gucio.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0044_v1_Pinio.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0045_v1_PinioTyp2142.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0046_v1_Bratek.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0047_v1_BratekTyp1207.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0048_v1_Motocross.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0049_v1_MotocrossTyp5411.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0050_v1_Rodeo.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0051_v1_RodeoTyp5604.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0052_v1_Sprint2.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0053_v1_Sprint2typ8247.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0054_v1_Dystrybutorzy.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0055_v1_Okladka.jpgimages/stories/20130529_FolderRomet/640_20130529_FolderRomet0057_v1_Okladka.jpg

 

3. Teczka przypominająca katalog rowerów.

 

640 IMG 7808 v1

Zapraszam do obejrzenia katalogu produktów firmy "PREDOM-ROMET". Katalog został wydany prawdopodobnie na początku lat 70-tych w postaci teczki w sztywnej oprawie. Każdemu produktowi została poświęcona pojedyncza strona formatu A4. Niestety na teczce nie ma żadnych oznaczeń, które pozwoliłyby mi się zorientować ani kiedy dokładnie została wydana, ani ile liczyła kart. W postaci, w jakiej do mnie trafiła, liczy 41 kart poświęconych rowerom oraz 8 poświęconych tzw. 'motorowerom'.

Trzeba przyznać, że informacje prezentowane na każdej z kart katalogowych są mocno niekompletne. Czasami wręcz opis nie do końca pasuje do ilustracji.

Trudno ocenić, kto miał być odbiorcą tego katalogu. Być może tzw. 'centrale handlowe', bo raczej nie przeciętny zjadacz chleba. Poza tym skoro nie było konkurencji, to nie miała też specjalnego sensu reklama produkcji monopolisty.

Jeżeli ktoś z czytelników posiada materiały reklamowe firmy ZZR (Zjednoczone Zakłady Rowerowe) Romet lub Predom-Romet, to bardzo proszę o kontakt. Materiały tego typu pomogłyby mi i mi podobnym do poszerzenia wiedzy na temat tych zakładów i ich produktów. Przecież jest to kawał naszej polskiej historii...

Kart poświęconych 'motorowerom' nie zamieściłem.

images/stories/20120831_KatalogProduktow/640_IMG_7808_v1.jpgimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_IMG_7809_v1.jpgimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_IMG_7810_v1.JPG

images/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_2161_Kasia_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_2162_Bolek_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_2163_Jasia_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_2164_Jarek_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_2165_Gosia_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_4165_Szarik_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_8162_Jacek_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_8163_Basia_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_207_Krokus_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_208_KrokusLux_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_0242_Karlik_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_0243_Krysia_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_5502_PoloLux_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_8240_Start_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_8243_Sprint_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_116_Wars_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_117_Sawa_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_6262_Bolero_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_6263_Tosca_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_1106_Krakus_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_1107_Jagna_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_6242_Traper_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_3242_Tramp_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_3206_Flaming_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_6160_Pelikan_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_3207_Czajka_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_3211_SokolLux_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_3250_Wigry_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_3252_WigryLux_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_1285_Wilga_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_1282_Zuraw_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_2282_Kormoran_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_2284_Albatros_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_2272_Rekord_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_270_Huragan_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_273_Jaguar_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_2730_JaguarSpecial_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_1273_Wicher_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_730_Relaks_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_732_Deptak_zm.pngimages/stories/20120831_KatalogProduktow/640_20120808_RometKatalog_6200_Tandem_zm.png

 

4. Katalog rowerów ZZR z 1965 r.

480 11 Popularny 13 Goplana

Poniżej kolejny niezwykły rarytas dla miłośników starych polskich rowerów, czyli swego rodzaju katalog rowerów ZZR z 1965 roku. Opublikowany poniżej materiał otrzymałem od jednego z czytelników strony, Pana Łukasza z Krakowa. Serdecznie za niego dziękuję! W porównaniu z materiałami umieszczonymi powyżej na uwagę zasługuje duża dbałość o szczegóły. Kolejne strony katalogu postanowiłem uporządkować wg numerów fabrycznych nadawanych kolejnym rowerom.

images/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_11_Popularny_13_Goplana.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_112_Ambasador_113_Syrena.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_163_Pinokio.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_164_Puchatek.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_165_Comet.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_166_PinokioLux.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_270_272_277_Huragan.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_273_276_Jaguar.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_400_401_Cantilever_600_601_Cantilever.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_440_441_Cantilever_640_641_Cantilever.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_602_603_Cantilever.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_642_643_Cantilever.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_1200_1201_DlaDziewczatChlopcow.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_1202_1203.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_1204_Uniwersalny.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_1240_1241.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_1242_1243.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_1260_1261.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_1262_1263.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_1264_1265.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_1266_1267.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_1280_Sportowy.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_1284_Sportowy.jpgimages/stories/20130605_KatalogRowerowZZR/480_2262_2263.jpg

 

5. Katalog części zamiennych ZZR z 1965 r.

Poniżej kolejny unikalny materiał podesłany przez Pana Łukasza z Krakowa. Tym razem katalog części zamiennych ZZR z 1965 r. Nakład zaledwie 5 tys. egzemplarzy, co jak na nakłady wydawnictw z okresu socjalizmu wręcz dziwi.

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_BagaznikTylny_a.jpg
 

A - do rowerów typu "Cantilever". Płyta i wsporniki tłoczone z blachy stalowej. Wsporniki mocowane na osi piasty tylnej.

B - do rowerów dziecięcych. Wykonane z prętów stalowych Ø 6 mm. Mocowany do błotnika tylnego i haków ramy.

Powłoki ochronno-dekoracyjne: lakierowane, drobne części cynkowane.

Model Wym. płyty Wym. kół Waga netto
kg
A 26.33.00 500 X 120 26'' X 1,75'' 0,83
A 24.33.00 500 X 120 24'' X 1,75'' 0,82
A 20.33.00 420 X 100 20'' X 1,75'' 0,54
B 160.33.00 235 X 142 16'' X 1 3/8'' 0,46
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_BagaznikTylny_b.jpg
 

CZĘŚCI ZAMIENNE

    20.33.00
24.33.00
26.33.00
160.33.00
1. Śruba noskowa MX10 (szt. 2) 20.33.14
2. Wkręt M5X10 (szt. 2) PN/M-82206
3. Podkładka sprężysta 5,5 (szt. 2) PN/M-82008
4. Podkładka 5,5 (szt. 4) PN/M-82007
5. Nakrętka M5 (szt. 2) PN/M-82144 PN/M-82144
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Blotniki1_a.jpg
 

Z blachy stalowej. Wsporniki z drutu stalowego, pojedyncze. Powłoki ochronno-dekoracyjne: lakierowane w kolorze: czerwonym, niebieskim lub zielonym.

Model Zastosowanie Waga
netto kg
(łączna)
przedni tylny Wym. kół Nr roweru
280.17.01 280.17.02 27''÷28'' X 1 3/8 1280/1284 0,70
0242.17.01 0242.17.02 24'' X 1 3/8 0242/0243 0,70
160.17.01 2160.17.02 16'' X 1 3/8 2160, 2161, 3161 0,40
164.17.01 2162, 2163
2164, 2165, 3163
163.17.01 2166.17.02 16'' X 1 3/8 2166, 2167, 3167 0,40
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Blotniki1_b.jpg
 

CZĘŚCI ZAMIENNE

Błotniki przednie 280.17.01 0262.17.01 160.17.01
163.17.01
164.17.01
szt.
1. Wspornik 280.17.13 1      
1. Wspornik 0242.17.13   1    
1. Wspornik 160.17.13     1 1
2. Wkręt M6X45 PN/M-82206   1    
2. Wkręt M6X40 PN/M-82206       1
2. Wkręt M5X12 PN/M-82206 3 1 1 1
3. Nakrętka M5 PN/M-82144 3 1 1 1
3. Nakrętka M6 PN/M-82144   1   1
4. Podkładka 5,5 PN/M-82007 3 2 2 2
4. Podkładka 6,5 PN/M-82007   1   2
Błotniki tylne 280.17.02 0242.17.02 2160.17.02 163.17.02
szt.
1. Wspornik 280.17.16 1      
1. Wspornik 0242.17.13   1    
1. Wspornik 160.17.16     1 1
2. Wkręt M5X22 PN/M-82006   1    
2. Wkręt M5X18 PN/M-82006  1   1  
2. Wkręt M5X16 PN/M-82006        
2. Wkręt M5X12 PN/M-82006 3   2  
2. Wkręt M5X10 PN/M-82006   1    
2. Wkręt M5X8 PN/M-82006     2 1
3. Nakrętka M5 PN/M-82144 4 2 5 4
4. Podkładka 5,5 PN/M-82007 4 3 5 4
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Blotniki2_a.jpg

Błotniki z blachy stalowej. Wsporniki z drutu stalowego, pojedyncze. Powłoki ochronno-dekoracyjne: lakierowane w kolorze: czerwonym, niebieskim, zielonym lub czarnym,

Model Zastosowanie Waga netto kg (łączna)
przedni tylny Wym. kół Nr roweru
0260.17.01 0260.17.02 26 '' X 1 3/8 '' 1262 0,79
0263.17.02 1263 0,79
2262.17.02 2262 / 2263 0,79
0266.17.01 0266.17.02 1260 / 1266 / 1264 0,78
0267.17.02 1261 / 1265 / 1267 0,78
2260.17.02 2260 / 2261 / 2266 / 2267 0,78
668.17.01 668.17.02 468 / 469 / 668 / 669 0,78
1240.17.01 1240.17.0 24 '' X 1 3/8 '' 1240 / 1241 0,74
2240.17.02 2240 / 2241 0,74
1242.17.01 1242.17.02 1242 / 1243 0,76
2242.17.02 2242 / 2243 0,76
1200.17.01 1200.17.02 20 '' X 1 3/8 '' 1200 / 1201 / 2201 0,64
1202.17.01 1202.17.02 1202 / 1203 / 1204 0,72

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Blotniki2_b.jpg
Błotniki przednie     0260.17.01 0266.17.01 668.17.01 1240.17.01 1242.17.01 1200.17.01 1202.17.01
                  szt.
1. Wspornik 0266.17.13 1 1          
1. Wspornik 668.17.13     1   1    
1. Wspornik 1240.17.13       1      
1. Wspornik 1200.17.13         1 1 1
2. Wkręt M6X45 PN/M-82206 1   1   1   1
2. Wkręt M5X12 PN/M-82206 3 3 1 1 1 1 1
3. Nakrętka M6 PN/M-82144 1   1   1   1
3. Nakrętka M5 PN/M-82144 3 3 1 1 1 1 1
4. Podkładka spr. 5,5 PN/M-82008 1 1 1 1 1 1 1
5. Podkładka 6,5 PN/M-82007 2   2   2   2
5. Podkładka 5,5 PN/M-82007 3 3 1 1 1 1 1

 

Błotniki tylne     0260.17.02
2262.17.02
0263.17.02
0266.17.02
0267.17.02
2260.17.02
668.17.02 0240.17.02
2240.17.02
1242.17.02
2242.17.02
1200.17.02 1202.17.02
                  szt.
1. Wspornik 0266.17.16 1 1          
1. Wspornik 668.17.13     1        
1. Wspornik 1240.17.13       1 1    
1. Wspornik 1200.17.13           1 1
2. Wkręt M5X22 PN/M-82206 1   1   1   1
2. Wkręt M5X12 PN/M-82206 2 2          
2. Wkręt M5X10 PN/M-82206     1        
3. Nakrętka M5 PN/M-82144 3 2 2   1   1
5. Podkładka 5,5 PN/M-82007 3 2 4   2   2
5. Podkładka 4,3 PN/M-82007 1 1     1   1
6. Wkręt A3,9X12 PN/M-83106 1 1   1 1 1 1

 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Blotniki3_a.jpg

Błotniki z blachy stalowej. Wsporniki z taśmy stalowej, podwójne. Powłoki ochronno-dekoracyjne: lakierowane w kolorze czerwonym lub niebieskim.

Model Zastosowanie Waga netto kg (łącznie)
przedni tylni Wym. kół Nr roweru
26.17.01 26.17.02 26 X 1,75 '' 460 / 461 / 660 / 661 0,99
24.17.01 24.17.02 24 X 1,75 '' 440 / 441 / 640-643 0,96
20.17.01 20.17.02 20 X 1,75 '' 400 / 600 / 603 0,48
31.17.01 31.17.02 20 X 1,75 '' 401 / 601 / 602 0,48

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Blotniki3_b.jpg
Błotniki przednie     26.17.01 24.17.01 20.17.01 31.17.01
            szt.
1. Wspornik 26.17.13 2      
1. Wspornik 24.17.13   2    
1. Wspornik 20.17.13     2 2
2. Wkręt M6X35 PN/M-82206 1 1 1 1
2. Wkręt M5X10 PN/M-82206 2 2 2 1
3. Nakrętka M6 PN/M-82144 1 1 1 1
3. Nakrętka M5 PN/M-82144 2 2 2 1
4. Podkładka Spręż. 5,5 PN/M-82008 2 2 2 1
5. Podkładka 6,5 PN/M-82007 2 2 2 2
5. Podkładka 5,5 PN/M-82007 2 2 2 2

 

Błotniki tylne     26.17.02 24.17.02 20.17.02 31.17.02
            szt.
1. Wspornik 26.17.13 2      
1. Wspornik 24.17.13   2    
1. Wspornik 20.17.13     2 1
2. Wkręt M5X22 PN/M-82206 1 1 1 1
2. Wkręt M5X10 PN/M-82206 2 2 2 1
3. Nakretka M5 PN/M-82144 3 3 3 2
4. Podkładka spręż. 5,5 PN/M-82008 1 1 1 1
5. Podkładka 5,5 PN/M-82007 4 4 4 3

 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Blotniki4_a.jpg

Błotniki z blachy stalowej. Wsporniki z drutu stalowego, pojedyncze. Powłoki ochronno-dekoracyjne: lakierowane w kolorze czarnym.

Model Zastosowanie Waga netto kg (łącznie)
przedni tylny Wym. kół Nr roweru
11.17.01 13.17.021 28 '' X 1 3/4 '' 11 / 13 / 112 / 113 0,90
110.17.01 11.17.02 110 / 111
1110.17.01 1110.17.02 28 '' X 1 1/2 '' 1110 / 1111

1) z otworami pod siatką ochronną

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Blotniki4_b.jpg
Błotniki przednie     11.17.01
110.17.01
110.17.01
        szt.
1. Wspornik 11.17.13 1 1
2. Wkręt M6X45 PN/M-82206   1
2. Wkręt M5X12 PN/M-82206 1 1
3. Nakrętka M5 PN/M-82144 1 1
3. Nakrętka M6 PN/M-82144   1
4. Podkładka 6,5 PN/M-82007 2 2
4. Podkładka 5,5 PN/M-82007 1 1

 

Błotniki przednie     11.17.02
13.17.02
1110.17.01
        szt.
1. Wspornik 11.17.13 1 1
2. Wkręt M5X25 PN/M-82206 1 1
2. Wkręt M5X22 PN/M-82206 1  
2. Wkręt M5X18 PN/M-82206 1  
3. Nakrętka M5 PN/M-82144 3 1
4. Podkładka 5,5 PN/M-82007 3 1

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Dzwonki.jpg
Model Typ Wymiary mm   Waga netto kg
A B
112.29.00 z mechaniz. wirującym Ø55 22 0,11
21.29.00 "ding-dong" Ø50 0,08
163.29.00 18

 Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_HamulceSzczekowe_a.jpg

Hamulce typu wyścigowego. Szczęki ze stopu aluminium ulepszone cieplnie. Dźwignia z blachy aluminiowej, ochraniacze gumowe.

Model A - bez zwalniacza naciągu linki.
Model B - ze zwalniaczem naciągu linki.

Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom (drobne części).

Model Rodzaj Wymiary mm Waga netto kg
A B C D
A 270.25A.00 przedni 45 65 66 29 0,31
270.26A.00 tylny 0,33
B 273.25.00 przedni 0,31
273.26.00 tylny 0,33

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_HamulceSzczekowe_b.jpg
    270.25A.00 270.26A.00 273.25.00 273.26.00
1. Dźwignia 273.26.05 273.26.05 273.26.05 273.26.05
2. Ochraniacz 273.26.53 273.26.53 273.25.53 273.26.53
3. Cięgło hamulca przedniego 273.25.07 273.25.07
4. Cięgło hamulca tylnego 273.26.08 273.26.08
5. Linka stalowa 273.25.018 273.26.018 273.25.018 273.26.018
6. Klocek gumowy (szt. 2) 273.26.22 273.26.22 273.26.22 273.26.22
7. Oś kompletna 273.25.016 273.25.017 273.25.016 273.26.017
8. Sprężyna 270.26.13 270.26.13
9. Sprężyna 273.26.13 273.26.13
10. Tulejka 273.26.18 273.26.18 273.26.18 273.26.18
11. Śruba mocująca linkę 270.26.31 270.26.31 270.26.31 270.26.31
12. Podkładka obsady sprężyny 273.25.56 273.25.56
13. Nakrętka kołpakowa M6 270.26.41 270.26.41 270.26.41 270.26.41
14. Nakrętka kołpakowa M6 (szt. 3) 273.26.56 273.26.56 273.26.56 273.26.56
15. Nakrętka kołpakowa M5 273.26.57 273.26.57 273.26.57 273.26.57
16. Nakrętka M6 273.26.58 273.26.58 273.26.58 273.26.58
17. Podkładka 6,5 (szt. 4) 12.26.21 12.26.21 12.26.21 12.26.21
18. Podkładka 5,5 PN/M-82007 PN/M-82007 PN/M-82007 PN/M 80270
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_HamulceSzczekowe2_a.jpg
Model Rodzaj Wymiary mm Waga netto kg
A B C D
A 0260.25.00 przedni 55 77 64 33 0,40
0260.26.00 tylny męski 0,43
B 0263.26.00 tylny damski 0,45
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_HamulceSzczekowe2_b.jpg
    0260.25.00 0260.26.00 0263.26.00
1. Dźwignia kompl. 0260.25.05 0260.25.05 0260.25.05
2. Cięgło hamulca przedniego 0260.25.02
3. Cięgło hamulca tylnego 0260.26.02 0263.26.02
4. Linka stalowa 0260.25.03 0260.26.03 0263.26.03
5. Tulejka 281.26.18 281.26.18 281.26.18
6. Klocek gumowy (szt. 2) 0260.26.22 0260.26.22 0260.26.22
7. Wkręt M6 0260.25.15 163.26.15 163.26.15
8. Sprężyna 270.26.13 270.26.13 270.26.13
9. Nakrętka M6 (szt. 3) PN/M-82144 PN/M-82144 PN/M-82144
10. Podkładka 6,5 (szt. 3) 12.26.21 12.26.21 12.26.21
11. Śruba mocująca linkę 270.26.31 270.26.31 270.26.31
12. Podkładka 5,5 PN/M-82007 PN/M-82007 PN/M-82007
13. Nakrętka M5 PN/M-82143 PN/M-82143 PN/M-82143
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Kierownice_a.jpg
 

Rura kierownicy aluminiowa ulepszona cieplnie.

Wspornik stalowy - chromowany.

Model Wymiary mm Waga netto kg
A B C D E
15A.14.00 430 70 155 24 22 0,83
15C.14.00 110 0,90

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Kierownice_b.jpg
 
    15A.14.00 15C.14.00
1. Rura kierownicy 15A.14.11 15A.14.11
2. Wspornik 15A.14.03 15C.14.03
3. Wkładka redukcyjna (szt. 2) 15.14.14 15.14.14
4. Końcówka (szt. 2) 15A.14.06 15A.14.06
5. Śruba kierownicy 12A.14.15 12A.14.15
6. Stożek zaciskowy 270.14.16 270.14.16
7. Podkładka 12A.14.17 12A.14.17
8. Taśma (3 m) 273.14.26 273.14.26
9. Śruba łącznika kompl. 12A.11.03 12A.11.03
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Kierownice2_a.jpg
 

Rury stalowe, chwyty z tworzywa sztucznego w kolorze białym.

Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel - chrom.

Model Wymiary mm Waga netto kg
A B C D 1,00
A 20.14.00 500 30 155 22
B 0260.14.00 540

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Kierownice2_b.jpg
 
    20.14.00 0260.14.00
1. Rura kierownicy 20.14.11.x  
2. Rura kierownicy   0260.14.00x
3. Wspornik 0260.14.01 0260.14.01
4. Chwyty (szt. 2) 20.14.18 20.14.18
5. Śruba kierownicy 12A.14.15 12A.14.15
6. Stożek zaciskowy 270.14.16 270.14.16
7. Podkładka 11.11.38 11.11.38
8. Śruba łącznika kompl. 12A.14.04 12A.14.04
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Kierownice3_a.jpg
 

Rury stalowe, chwyty z tworzywa sztucznego w kolorze białym.

Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel - chrom.

Model Wymiary mm Wymiary netto kg
A D C
A 11.14.00 520 22 190 0,94
A 160.14.00 480 22 150 0,85
B 163.14.00 440 18 150  
C 220.14.00 450 22 150 0,80

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Kierownice3_b.jpg
 
    11.14.00 160.14.00 163.14.00 220.14.00
1. Kierownica niekompl. 11.14.01 160.14.01   *)
1a. Kierownica niekompl.     163.14.01  
2. Kierownica niekompl.       220.14.00
3. Chwyty (szt. 2) 26.14.18 26.14.18   26.14.18
4. Chwyty (szt. 2)     164.14.18  
5. Śruba kierownicy 11.14.22 12A.14.15 12A.14.15 12A.14.15
6. Stożek zaciskowy 270.14.16 270.14.16 163.14.16 270.14.16
7. Podkładka 11.11.38 11.11.38 163.14.14 11.11.38

*) bez chwytów

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_KolkaPomocnicze_a.jpg
 
Model

Wymiary mm Waga netto kg
A B C
A 30.41.00 170±15 128 165 1,80
B 160.41.00 122±5 155  

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_KolkaPomocnicze_b.jpg
 
    30.41.00 160.41.00
1. Kółka kompl. (szt. 2) 30.42.03 30.41.03
2. Oś kompl. prawa - 160.41.05
3. Oś kompl. lewa - 160.41.06
4. Stojak (szt. 2) 30.41.02 -
5. Uchwyt (szt. 2) 20.41.20 -
6. Uchwyt prawy - 160.41.19
7. Uchwyt lewy - 160.41.18

 

 
images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_KoszykBidonu_Bidon.jpg
A - koszyk kierownicy kompl. - Model 270.36.03
- koszyk ramy komp. - Model 270.36.01
Wykonane z drutu stalowego Ø 4mm.
Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom.
- Bidon kompl. - Model 270.36.02
Wykonany z polietylenu nie barwionego
pojemność 0,5 l. Ø zewnętrzna 73mm.

 

 
images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_LampyPrzod.jpg

A - Model 112.45.00
Lampa przeznaczona do współpracy z prądnicą rowerową. Żarówka 6V/2,7W.
Obudowa z blachy stalowej.
Powłoki ochronno-dekoracyjne: obudowa lakierowana w kolorze srebrnym,
oprawa szyby i pozostałe części chromowane.
Waga netto: 0,15 kg.

B - Model 360.45.00
Lampa bateryjna - 3V. Obudowa z blachy stalowej. 
Szyba przednia z polistyrenu. 
Powłoki ochronno-dekoracyjne: obudowa lakierowana w kolorze białym,
oprawa szyby i pozostałe części chromowane.
Waga netto: 0,10 kg.

C - Model 00-03
Lampa bateryjna - 1,5V. Obudowa z tworzywa sztucznego w kolorze białym.
Szyba przednia z polistyrenu. 
Powłoki ochronno dekoracyjne: oprawa szyby - chromowana.
Waga netto: 0,18 kg.

 

 
images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_LampyTyl.jpg

A - Model U0-02

B - Model 273.31.00
Odbłyski w oprawie z polietylenu.
Szkło odblaskowe z polistyrenu koloru czerwonego.
Powierzchnia odblaskowa Ø 41,5 mm.

D - Model 112.46.00
Lampa rowerowa tylna, przeznaczona do współpracy 
z prądnicą rowerową.
Żarówka 6V/0,5 W. Szkło odblaskowe z polistyrenu koloru
czerwonego. Obudowa z blachy stalowej.
Powłoki ochronno-dekoracyjne (części metalowe):
nikiel-chrom. 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_LancuchyRowerowe_a.jpg
 
Barwione na niebiesko (Płytka zewnętrzna) i żółto (płytka wewnętrzna).

Model Pzryw.  Ilość ogniw  Waga netto kg/mb. 
ŁR 1.00.00
(12,7 X 7,75 X 3,3)
800 kg   112
110
108
106
104
94
84
82
74
70
0,3 
ŁR 3.00.00
(12,7 X 7,75 X 2,4)
116 0,27 
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_LancuchyRowerowe_b.jpg
 
    ŁR 1.00.00 ŁR 3.00.00
1. Ogniwo zapinające ŁR 1.00.02 -
2. Zapinacz ŁR 1.00.17 -
3. Sworzeń - ŁR3.00.16

 

 
images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_LozyskaKierownicy_a.jpg
Model Wymiary mm Waga netto kg
A B C D
11.13.00 M26 X 1 30,75 27 5/32" X 15 0,13
110.13.00 RW 25,4 30,3 26,8 5/32" X 15 0,13
163.13.00 7/8" X 24 26,2 23,15 5/32" X 13 0,11
Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom

 

 
images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_LozyskaKierownicy_b.jpg
      11.13.00   110.13.00   163.13.00
1. Nakrętka 11.13.14 110.13.14 163.13.14
2. Podkładka 11.13.18 110.13.18 163.13.18
3. Pierścień górny 11.13.11 110.13.11 163.13.11
4. Koszyk z kulkami (szt. 2) 11.13.01 11.13.01 163.13.01
5. Miska (szt. 2) 11.13.13 110.13.13 163.13.13
6. Pierścień dolny 11.13.12 110.13.12 163.13.12

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_MechanizmyKorbowe_2a.jpg
 
Model Wymiary mm Waga netto kg
Koło łańcuchowe A B C D E F G
20.18.00 12,7 X 3.3 X 46 z 170 Rw 14,3 141 16 70 40 32,5 1,60
220.18.00 12,7 X 3,3 X 40 z 150 29,5 1,30
200.18.00 12,7 X 3,3 X 35 z 105 1,08
160.18.00 12,7 X 3,3 X 28 z 110 M10 127 1,05

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_MechanizmyKorbowe_2b.jpg
      20.18.00   220.18.00   200.18.00   160.18.00
1. Korba lewa 260.18.00 16A.18.18 200.18.18 18A.18.18
2. Przeciwnakrętka 20.18.16 20.18.16 20.18.16 20.18.16
3. Stozek lewy 20.18.38 20.18.38 20.18.38 20.18.38
4. Osłona lewa 20.18.23 20.18.23 20.18.23 20.18.23
5. Koszyk z kulkami (szt. 2) 11.18.02 11.18.02 11.18.02 11.18.02
6. Miska łożyskowa (szt. 2) 11.18.11 11.18.11 11.18.11 11.18.11
7. 20.18.13 20.18.13 20.18.13 160.18.13
8. Stożek prawy 20.18.39 200.18.07 200.18.07 200.18.07
9. Koło łańcuchowe z korbą prawą 20.18.03 200.18.03 200.18.03 160.18.03
10. Klin kompl. (szt. 2) 20.18.04 20.18.04 20.18.04 20.18.04

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_MechanizmyKorbowe_a.jpg
 
Model Wymiary mm Waga netto kg
Koło łańcuchowe Korby A B C D E F G H I
110.18.00 12,7 X 3,3 X 48 z prostokąt 177,8 Rw 14,3 142 54 47 15,85 68 R1 34,8 34 1,53
280.18.00 170 134 45 16 31 1,50
283.18.00 12,7 X 3,3 X 46 z 1,46
0260.18.00 165,1 142 47 15,85 32,5 1,48
36.18.00 elipsa 170 31 1,50
34.18.00 12,7 X 3,3 X 40 z 150 1,22
30.18.00 12,7 X 3,3 X 35 z 105 0,98

Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_MechanizmyKorbowe_b.jpg
 
     110.18.00  280.18.00  283.18.00  0260.18.00  36.18.00  34.18.00  30.18.00
1. Korba lewa 110.18.18 280.18.18 283.18.18 0260.18.18 36.18.18 34.18.18 30.18.18
2. Przeciwnakrętka 12A.18.34 12A.18.34 12A.18.34 12A.18.34 12A.18.34 12A.18.34 12A.18.34
3. Miska nastawna 12A.18.33 12A.18.33 12A.18.33 12A.18.33 12A.18.33 12A.18.33 12A.18.33
4. Kulka (szt. 22) 1/4" 1/4" 1/4" 1/4" 1/4" 1/4" 1/4"
5. 30.18.13 260.18.13 260.18.13 30.18.13 30.18.13 30.18.13 30.18.13
6. Miska stała 12A.18.11 12A.18.11 12A.18.11 12A.18.11 12A.18.11 12A.18.11 12A.18.11
7. Koło łańcuchowe z korbą prawą 110.18.03 280.18.03 283.18.03 0260.18.03 36.18.03 34.18.03 30.18.03
8. Klin komp. (szt. 2) 20.18.04 20.18.04 20.18.04 20.18.04 20.18.04 20.18.04 20.18.04
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_NoskiPedalow_a.jpg
 
Stalowe.
Paski skórzane koloru białego
Powłoki ochronno-dekoracyjne (części metalowe): nikiel-chrom.

Model A Waga netto kg
15A.34.00 65 mm 0,09
15B.34.00 52 mm 0,09

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_NoskiPedalow_b.jpg
 
       15A.34.00    15B.34.00
1. Nosek (szt. 2) 15A.34.05 15B.34.05
2. Pasek (szt. 2) 15.34.01 15.34.01
3. Wkręt M5X10 (szt. 4) PN/M-82206 PN/M-82206
4. Nakrętka M5 (szt. 4) PN/M-82144 PN/M-82144
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_ObreczeRowerowe.jpg
Przekrój
obręczy
Model Cecha π d
mm
Ilość
otworów
szprych.
Powłoki
ochronno
dekoracyjne
Waga
netto
kg
A 164.15.21  DR16" X 1⅜" 1052 16 chrom,
lakier
0,48
160.15.21 24 chrom,
lakier
220.15.21  DR22" X 1⅜" 1575 36 chrom 0,66
B 23.15.32  DR28" X 1¾" 1955 36 lakier,
chrom
1,08
C 110.15.21  DR28" X 1½" 1994 30/40 lakier,
chrom
1,08
D 1200.15.21  DR20" X 1⅜" 1416 24 chrom 0,60
1240.15.21  DR24" X 1⅜" 1695 36 chrom 0,70
0262.16.21  DR26" X 1⅜" 1854 36 chrom 0,84
280.15A.21  DR28" X 1⅜" 1955 36 chrom 1,00
E 20.15.21  DR20" X 1,75" 1326,6 24 chrom 0,62
24.15.21  DR24" X 1,75" 1646 36 chrom 0,88
26.15.21  DR26" X 1,75" 1805,4 chrom 0,96
F 270.15.21  27" X 1⅛" 1967 36 *) 0,42
*) Obręcze ze stopu aluminium

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_OslonaLancucha_a.jpg
 
Wykonane z blachy stalowej. Powłoki ochronno-dekoracyjne:
Model A - lakierowana dwukolorowo. Model B, C, D, E - lakierowane jednokolorowo.
Drobne części - cynkowane.

Model Typ roweru - wym. kół Waga netto kg
A 20.21.00 Cantlilever - 20" X 1,75" 0,13
24.21.00 Cantlilever - 24" X 1,75" 0,14
26.21.00 Cantlilever - 26" X 1,75" 0,15
B 1200.21.00 Dziecęcy - 20" X 1⅜" 0,12
1240.21.00 Młodzieżowy 24" X 1⅜" 0,12
1264.21.00 Turyst.sport. - 26" X 1⅜" 0,13
C 112.21.00 Turystyczny - 28" X 1¾" 0,16
D 160.21.00 Dziecęcy - 16" X 1⅜" 0,08
E 163.21.00 Dziecęcy - 16" X 1⅜" 0,08
*) dla rowerów 160-162, 0160-0162
**) dla rowerów 163-166, 1165-1166

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_OslonaLancucha_b.jpg
 
    20.21.00
24.21.00
26.21.00
1200.21.00
1240.21.00
1264.21.00 112.21.00 160.21.00 163.21.00
1. Uchwyt przedni - 0260.21.12 0260.21.12 0260.21.12 - -
2. Uchwyt tylny - - 0260.21.13 - - -
3. Uchwyt tylny 26.21.13 26.21.13 - - - -
4. Uchwyt tylny - - - - 160.21.13 160.21.13
5. Dźwignia 26.21.12 - - - - -
5. Jarzmo uchwytu tylnego - - - 112.21.13 - -
7. Wkręt M5x12 - PN/M-82106 PN/M-82206 PN/M-82206 - -
7. Wkręt M5x10 PN/M-82206 - - - - -
7. Wkręt M5x8 - - - - PN/M-82006 PN/M-82006
7. Wkręt M5x6 PN/M-82206 PN/M-82206 PN/M-82206 - PN/M-82006 -
8. Nakrętka prostokątna - - 0260.21.17 0260.21.17 - -
9. Nakrętka M5 PN/M-82144 PN/M-82144 - - PN/M-82144 PN/M-82144
10. Podkładka 5,5 PN/M-82007 - - PN/M-82007 PN/M-82007 PN/M-82007
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Pedaly_a.jpg
 
Model 270.19A.00
- ze skrzydełkami ze stopu aluminium.
Waga netto: 0,39 kg.
Model 280.19.00
- ze skrzydełkami stalowymi.
Waga netto 0,48 kg.
Powłoki ochronno dekoracyjne: nikiel-chrom.

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Pedaly_b.jpg
 
    270.19A.00 280.19.00
1. Oś prawa 270.19.18 280.19.18
1. Oś lewa 270.19.19 280.19.19
2. Kulka ⅛" (szt. 52) PN/M-86452 PN/M-86452
3. Stożek (szt. 2) 15B.19.20 15B.19.20
4. Podkładka (szt. 2) 11.19.21 11.19.21
5. Nakrętka (szt. 2) 260.19.30 260.19.30
6. Pokrywa (szt. 2) 270.19.23 270.19.23
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Pedaly2_a.jpg
 
Klocki gumowe (czarne).
Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom.

Model Wymiary mm Waga netto
kg
A B
240.19.00 90 Rw 14,3 0,69
112.19C.00 101,6 Rw 14,3 0,78

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Pedaly2_b.jpg
 
     240.19.00  112.19C.00
 1.  Oś prawa  240.19.18  112.19A.18
 1.  Oś lewa  240.19.19  112.19A.19
 2.  Koszyk z kulkami (szt. 4)  260.19.09  260.19.09
 3.  Stożek (szt. 2)  16.19.20  16.19.20
 4.  Podkładka (szt. 2)  11.19.21  11.19.21
 5.  Nakrętka (szt. 2)  260.19.30  260.19.30

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Pedaly3_a.jpg
 

Model MR 230.19B.00
Klocki gumowe (czarne) z odbłyskiem polistyrenowym koloru żółtego.
Waga netto: 0,62 kg.
Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom.

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Pedaly3_b.jpg
 
1. Oś prawa 260.19A.18
1. Oś lewa 260.19A.19
2. Koszyk z kulkami (szt. 4) 160.19.09
3. Stożek (szt. 2) MR 230.19.20
4. Podkładka (szt. 2) 11.19.21
5. Nakrętka (szt. 2) 160.19.30
6. Pokrywa (szt. 2) MR 230.19.15
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_PiastyPrzednie_a.jpg
 
Model Ilość otw.
szprychow.
Wymiary mm Waga
netto kg
A B C
26.15.01 36 76 98 130 0,21
11.15A.01 32
20.15.01 24
160.15.01 24 58 80 112 0,19
164.15.01 16
 Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_PiastyPrzednie_b.jpg
 
     26.15.01
 11.15A.01
 20.15.01
 160.15.01
 164.15.01
 1.  Oś kompl.  20.15.06  160.15.06
 2.  Oś  30.15.15  160.15.15
 3.  Koszyk z kulkami (szt. 2)  11.15.07  11.15.07
 4.  Stożek (szt. 2)  30.15.16  30.15.16
 5.  Pierścień ochronny (szt. 2)  11.15.13  11.15.13
 6.  Przeciwnakrętka (szt. 2)  20.15.18  20.15.18
 7.  Nakrętka (szt. 2)  20.15.19  20.15.19
 8.  Podkładka (szt. 2)  11.15.38 -

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_PiastyTylne_a.jpg
 
Model Ilość otw.
szprychow.
Wymiary mm Waga
netto kg
A B C
2200.16.01 40 58 110 155 0,33
220.16.01 36
1264.16.01 36 52 115 160 0,34
18C.16.01 24 104 155 0,32
164.16.01 16 56 147
 Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_PiastyTylne_b.jpg
    220.16.01 2200.16.01 1264.16.01 18C.16.01 164.16.01
 1.  Oś kompl.  220.16.06  2200.16.06  1264.16.06  18C.16.06  164.16.06
 2.  Oś  18C.16.14  18C.16.14  1264.16.14  18C.16.14  164.16.14
 3.  Kulka (szt. 22)  3/16"  3/16"  3/16"  3/16"  3/16"
 4.  Stożek (szt. 2)  18C.16.15  18C.16.15  18C.16.15  18C.16.15  18C.16.15
 5.  Przeciwnakrętka (szt. 2)  220.16.11  220.16.11  280.16.18  220.16.18  220.16.18
 6.  Podkładka dystansowa (szt. 2)  -  -  270.16.41  -  -
 7.  Podkładka (szt. 2)  -  20.16.49  -  12A.16.17  12A.16.17
 8.  Podkładka ząbkowana (szt. 2)  24.16.46  -  24.16.46  -  -
 9.  Nakrętka (szt. 2)  11.16.45  11.16.45  11.16.45  11.16.45  11.16.45

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_PiastyWolnobiegoweZhamulcem_a.jpg
Model Ilość otworów
szprychowych
Koło łańcuchowe Wymiary mm Waga
netto kg
A B C D
11.16.01 36 12,7 X 3,3 X 20 z 155 108 56,5 elipsa 19 X 23 0,93
24.16.01 12,7 X 3,3 X 18 z Ø16
0260.16.01 150 Ø14
20.16.01 24 165 Ø16
162.16.01 155 Ø12
165.16.01 16
 Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_PiastyWolnobiegoweZhamulcem_b.jpg
 
    11.16.01 24.16.01 0260.16.01 20.16.01 162.16.01 165.16.01
1. Nakrętka (szt. 2) 11.16.45 11.16.45 11.16.45 11.16.45 11.16.45 11.16.45
2. Przeciwnakrętka 11.16.24 11.16.24 11.16.24 11.16.24 11.16.24 11.16.24
3. Podkładka 11.16.23 11.16.23 11.16.23 11.16.23 11.16.23 11.16.23
4. Dźwignia 11.16.22 11.16.22 11.16.22 11.16.22 11.16.22 11.16.22
5. Jarzemko kompl. 11.16.08 20.16.08 0260.16.08 20.16.08 162.16.08 162.16.08
6. Stożek nastawczy 11.16.12 11.16.12 11.16.12 11.16.12 11.16.12 11.16.12
7. Pierścień uszczeln. korpus 11.16.28 11.16.28 11.16.28 11.16.28 11.16.28 11.16.28
8. Koszyk z kulkami (szt. 2) 11.16.07 11.16.07 11.16.07 11.16.07 11.16.07 11.16.07
9. Korpus piasty 11.16.11 11.16.11 11.16.11 162.16.11 162.16.11 165.16.11
10. Smarowniczka 122N5.2,5 122N5.2,5 122N5.2,5 122N5.2,5 122N5.2,5 122N5.2,5
11. Bęben hamulcowy kompl. 11.16.04 11.16.04 11.16.04 11.16.04 11.16.04 11.16.04
12. Sprzęgło kłowe kompl. 11.16.05 11.16.05 11.16.05 11.16.05 11.16.05 11.16.05
13. Pierścień zabezpieczający 11.16.33 11.16.33 11.16.33 11.16.33 11.16.33 11.16.33
14. Pierścień kłowy 11.16.16 11.16.16 11.16.16 11.16.16 11.16.16 11.16.16
15. Rolka zabieraka (szt. 5) 11.16.36 11.16.36 11.16.36 11.16.36 11.16.36 11.16.36
16. Zabierak kompl. 11.16.012 11.16.012 11.16.012 11.16.012 11.16.012 11.16.012
17. Osłona 11.16.26 11.16.26 11.16.26 11.16.26 11.16.26 11.16.26
18. Oś piasty 11.16.19 11.16.19 222.16.19 162.16.19 11.16.19 11.16.19
19. Stożek stały 11.16.20 11.16.20 11.16.20 11.16.20 11.16.20 11.16.20
20. Koło łańcuchowe 11.16.42 12C.16.42 12C.16.20 12C.16.42 12C.16.42 12C.16.42
21. Przeciwnakrętka 11.16.18 11.16.18 11.16.18 11.16.18 11.16.18 11.16.18
22. Podkładka (szt. 2) - 20.16.49 24.16.46 20.16.49 - -
23. Pierścień uszczeln. stożek 11.16.27 11.16.27 11.16.27 11.16.27 11.16.27 11.16.27
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_PodporkiBoczne.jpg
 
Model Zastosowanie Waga netto
kg
Wym. kół Tylna budowa
20.42A.00 20" X 1,75" A 0,34
24.42A.00 24" X 1,75" 0,40
26.42A.00 26" X 1,75" 0,44
112.42A.00 28" X 1¾" 0,45
260.42A.00 24" X 1⅜" B 0,36
26" X 1⅜" 0,40
1200.42A.00 20" X 1⅜" 0,34
Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Pompki1_a.jpg
 
Wężyk z zaworem kulkowym.
Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom.
Model Wymiary mm Waga netto
kg
 A B
 20.27.00  w stanie swobodnym 407
 w stanie ściśniętym 375
 82   0,32
 1200.27.00  w stanie swobodnym 333
 w stanie ściśniętym 302
 0,27

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Pompki1_b.jpg
 
 1. Wężyk kompl.  20.27.04
 2. Tłoczek skórzany  11.26.22
 

 

 
images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Pompki2_a.jpg
A, B - Pompka rowerowa z końcówką stałą, dla zaworu dętki typu "Dunlop".  Rura stalowa, chwyt drewniany (Model A), chwyt metalowy (Model B).
C - Pompka rowerowa z końcówka stałą, dla zaworu dętki typu "wyścigowego". Rura i chwyt aluminiowy.
D - Pompka rowerowa z wężykiem, dla zaworu dętki "Schradera". Rura i chwyt stalowy.
E - Pompka motocyklowa z wężykiem. Rurai chwyt stalowy.

Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom.

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Pompki2_b.jpg
Model Wymiary mm Waga netto
kg
Długość całkowita Ø rury
A 11.27.00 414 22 0,28
18.27.00 294 22 0,22
B 120.27.00 w stanie swobodnym - 372
w stanie ściśniętym - 340
22 0,33
163.27.00 w stanie swobodnym - 333
w stanie ściśniętym - 302
22 0,28
C 15.27.00 w stanie swobodnym - 498
w stanie ściśniętym - 466
24 0,20
D 20.27.00 w stanie swobodnym - 407
w stanie ściśniętym - 375
22 0,31
1200.27.00 w stanie swobodnym - 333
w stanie ściśniętym - 302
22 0,23
E M01B.36.00 w stanie swobodnym - 414
w stanie ściśniętym - 393
25 0,63

    20.27.00
1200.27.00
11.27.00
18.27.00
12C.27.00
  163.27.00
15.27.00   MO1B.36.00
1. Wężyk kompl. 20.27.04 - - MO1A.36.03
2. Tłoczek skórzany 11.27.22 11.27.22 MO1A.36.25 MO1A.36.25
3. Uszczelka - 11.27.23 13.27.14 -
4. Nakrętka obsady uszczelki - 11.27.17 13.27.15 -

 

 
images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Pompki3_a.jpg
Model PS2.27.00

Wężyk gumowy.
Powłoki ochronno-dekoracyjne: lakier

 A  600 mm
900 mm

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Pompki3_b.jpg
 
1. Wężyk kompl. PS.27.04
2. Tłoczek PS.27.17

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_PrzerzutkaPrzednia_a.jpg
 

Model 270.37.00

Typu dźwigniowego, przeznaczona do rowerów z 2 tarczami mechanizu korbowego i łańcucha 12,7 X 2,4 mm, Ø obejmy - 28 mm.
Waga netto: 020 kg.
Powloki ochronno dekoracyjne: nikiel-chrom.

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_PrzerzutkaPrzednia_b.jpg
 

CZĘŚCI ZAMIENNE

Ramię kompl. 270.37.02

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_PrzerzutkaTylna_a.jpg
 

A - Model 281.35.00

-3 biegowa, typu sportowego (dla łańcucha 12,7 X 3,3)
Waga netto: 0,350 kg

Model 270.35.00 - 4 biegowa

B - Model 271.35.00 - 5 biegowa

Typu wyścigowego, z automatyczną regulacją naciągu łańcucha (dla łańcucha 12,7 X 2,4)Waga netto: 0,44 kg

Powłoki ochronno-dekoracyjne: rolki i osłona sprężyny - czernione, inne większe części - chromowane, drobne części - cynkowane.

 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_PrzerzutkaTylna_b.jpg
 
    281.35.00 271.35.00 270.35.00
1. Wspornik prawy 270.35.41 270.35.41
2. Ustalacz wspornika kompl. 270.35.03 270.35.03
3. Ustalacz ramienia kompl. 281.35.03
4. Ramię ruchome 270.35.05 270.35.05
5. Ramię stałe 281.35.05
6. Prowadnik wewnętrzny 270.35.24 270.35.24
7. Prowadnik zewnętrzny 270.35.25 270.35.25
8. Prowadnik wewnętrzny 281.35.24
9. Prowadnik zewnętrzny 281.35.25
10. Łańcuch kompl. 281.35.06 270.35.06 270.35.06
11. Miska sprężyny duża kompl. 270.35.16* 270.35.16*
12. Miska sprężyny duża 281.35.16
13. Sprężyna stożkowa 270.35.18 270.35.18
14. Sprężyna stożkowa 281.35.18
15. Sprężyna górna 270.35.33 270.35.33
16. Osłona sprężyny 270.35.19 270.35.19 270.35.19
17. Tulejka 270.35.13 270.35.13
18. Tulejka 281.35.13
19. Sworzeń 270.35.65 270.35.65
20. Sworzeń 281.35.12
21. Miska sprężyny mała 271.35.17 270.35.17
22. Rolka kompl. 281.35.04 270.35.04 270.35.04
23. Oś rolki 280.35.28 270.35.28 270.35.28
24. Nakrętka osi 15A.35.27 270.35.27 270.35.27
25. Nakrętka sworznia 270.35.26 270.35.26
26. Dźwignia kompl. 270.35.02 270.35.02 270.35.02
27. Dźwignia 270.35.44 270.35.44 270.35.44
28. Śruba dociskowa 270.35.51* 270.35.51* 270.35.51*
29. Podkładka sprężysta 15A.35.47 15A.35.47 270.35.51*
30. Cięgło kompl. 270.35.07 270.35.07
31. Cięgło kompl. 280.35.07
32. Linka kompl. 270.35.56* 270.35.56* 270.35.56*
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Ramy_A_B.jpg
 

A - typu sportowego, wykonana z rur stalowych, lutowana mosiądzem w łącznikach metodą indukcyjną. Łączniki tłoczone z blachy stalowej.

B - typu wyścigowego wykonana z rur stalowych, lutowana mosiądzem w łącznikach. Łączniki żeliwne.

Powłoki ochronno-dekoracyjne: lakierowane w kolorze czerwonym, niebieskim lub zielonym.

Model A
mm
B
mm
Zastosowanie Waga
netto
kg
Wym. kół Nr roweru
A 1280.11.00 560 117 27'' X 1 ¼'' 1280/1284 2,75
B 273.11.00 546 122 27'' X 1 1/8'' 277 2,40
273.11A.001 273 2,18
274.11.00 566 270 2,43
274.11A.001 274 2,21
275.11.00 585 271 2,50
275.11A.001 275 2,26
276.11.00 604 272 2,54
276.11A.001 276 2,29

1) Wykonane z rur importowanych "Reynolda" na specjalne zamówienie.

 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Ramy_A_B_SrubaPodsiodlowa.jpg
 

CZĘŚCI ZAMIENNE

Śruba podsiodłowa 1280.11.00 273-276.11.00 
  12A.11.03 270.      11.03

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Ramy_A_B_C_a.jpg
 

Wykonane z rur stalowych, lutowane mosiądzem w łącznikach. Łączniki tłoczone z blachy stalowej. Powłoki ochronno-dekoracyjne: lakierowane w kolorze: czerwonym, niebieskim lub zielonym.

Model Typ Zastosowanie Wym. mm Waga
netto
kg
Wym. kół Nr roweru A B  
A 0260.11.00 tur.-sport. 26'' X 1 3/8'' 1260/1262/1266 533 115 2,15
1264.11.00 tur.-sport. 26'' X 1 3/8'' 1264 533 115 2,15
1240.11.00 młodzież. 24'' X 1 3/8'' 1240/1242 459 110 2,05
1200.11.00 dziecięca 20'' X 1 3/8'' 1200/1202 411 110 1,80
B 2262.11.00 młodzież. 26'' X 1 3/8'' 2260/2262/2266 457 115 2,15
2240.11.00 młodzież. 24'' X 1 3/8'' 2240/2242 406 110 2,05
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Ramy_A_B_C_b.jpg
 
Model Typ Zastosowanie Wym. mm Waga
netto
kg
Wym. kół Nr roweru A B  
C 0263.11.00 tur.-sport. 26'' X 1 3/8'' 1261/1263/1267 495 115 2,20
1265.11.00 tur.-sport. 26'' X 1 3/8'' 1265 495 115 2,20
1241.11.00 młodzież. 24'' X 1 3/8'' 1241/1243 459 110 2,05
1201.11.00 dziecięca 20'' X 1 3/8'' 1201/1203 411 110 1,85
1204.11.00 dziecięca 20'' X 1 3/8'' 1204/2201 411 110 1,85
2263.11.00 młodzież. 26'' X 1 3/8'' 2261/2263/2267 457 115 2,20
2241.11.00 młodzież. 24'' X 1 3/8'' 2241/2243 406 110 2,10

 

CZĘŚCI ZAMIENNE

Śruba podsiodłowa                 12A.11.03 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Ramy_A_B_Turystyczne_b.jpg
 

Typu turystycznego. Wykonane z rur stalowych, lutowane mosiądzem w łącznikach metodą indukcyjną. Łączniki tłoczone z blachy stalowej. Powłoki ochronno-dekoracyjne: lakierowane w kolorze czarnym.

Model Zastosowanie Wymiary mm Waga
netto
kg
Wym. kół Nr roweru A B C
A 11.11.00 28'' X 1 3/4'' 11/112 560 110 Ø 40 2,95
110.11.00 28'' X 1 1/2'' 110 Rw 34,8
1110.11.00 28'' X 1 1/2'' 1110 Ø 40
B 13.11.00 28'' X 1 3/4'' 13/113 Ø 40 3,10
111.11.00 28'' X 1 1/2'' 111 Rw 34,8
1111.11.00 28'' X 1 1/2'' 1111 Ø 40

 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Ramy_A_B_Turystyczne_a.jpg
 

CZĘŚCI ZAMIENNE

Śruba podsiodłowa          11.11.03

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Ramy_A_B_C_D_DziecieceMlodziezowe_a.jpg
 

A, B — typu dziecięcego
C, D — typu młodzieżowego

Wykonane z rur stalowych, lutowane mosiądzem w łącznikach.
Łączniki tłoczone z blachy stalowej.
Powłoki ochronno-dekoracyjne: lakierowane w kolorze czerwonym, niebieskim lub zielonym.

Model Zastosowanie Wymiary mm Waga
netto
kg
Wym. kół Nr roweru A B
A 2160.11.00 16'' X 1 3/8'' 2160/2162/2164 280 100 1,48
2166.11.00 2166
B 2161.11.00 2161/2163/2165
3161/3163
110
2167.11.00 2167/3167 1,14
C 0242.11.00 24'' X 1 3/8'' 0242 438 110 2,04
D 0243.11.00 0243 2,05
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Ramy_A_B_C_D_DziecieceMlodziezowe_b.jpg
 

CZĘŚCI ZAMIENNE

    2160.11.00  
    2161.11.00  
    2166.11.00 0242.11.00
    2167.11.00 0243.11.00
1. Śruba podsiodłowa kompl. 11.11.03
4. Śruba noskowa M7 2160.11.34
5. Nakrętka M7 PN-58/M-82144
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Siatka_NaprezaczLancucha_a.jpg
 

SIATKA
NAPRĘŻACZ ŁAŃCUCHA

A — Siatka ochronna. — Model 13.32.00
Wykonana z kordonku jedwabnego.
Zastosowanie: rower damski Model 13 "Goplana"

B — Naprężacz łańcucha. — Model 13.22.00
Stalowy. Powłoki ochronno-dekoracyjnej: cynk.

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Siatka_NaprezaczLancucha_b.jpg
 

CZĘŚCI ZAMIENNE

  13.32.00
Uchwyt siatki 13.32.11 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Siodla_a.jpg
 

Siodła ze sprężynami. Pokrycie skórzane.
Kolor pokrycia: ciemno brązowy.
Powłoki ochronno-dekoracyjne: szkielet siodła — lakier piecowy, jarzmo uchwytowe — cynk.

Model Wymiary mm Waga netto
kg
112.23.00  270 X 214  1,1
113.23.00  234 X 214  1,02

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Siodla_b.jpg
 

CZĘŚCI ZAMIENNE

 

    112.23.00 113.23.00
1. Pokrycie 112.23.29 113.23.29
2. Sprężyna (szt. 2) 281.23.34 281.23.34
3. Śruba kompl. M7X20 (szt. 2) 126.23.07 126.23.07
4. Śruba kompl. M7X30 (szt. 2) 281.23.08 281.23.08
5. Jarzmo uchwytowe 12A.23.03 12A.23.03
6. Śruba M8X60 PN/M-82406 PN/M-82406
7. Nakrętka M8 PN/M-82144 PN/M-82144
8. Sprężyna elastyczna — 134/97 mm (szt. 2) 112.23.38 113.23.38
8. Sprężyna elastyczna — 82 mm (szt. 4) 112.23.25
8. Sprężyna elastyczna — 66 mm (szt. 2/4) 112.23.28 112.23.28
8. Sprężyna elastyczna — 53 mm (szt. 2/4) 113.23.25 113.23.25
9. Nit rozcięty Ø 4 (szt. 6) 20.33.54 20.23.54

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Siodla2_a.jpg
 

Siodła typu dziecięcego na sprężynach pod pokryciem.
Powłoki ochronno-dekoracyjne: szkielet i siodła — lakier piecowy, jarzmo uchwytowe — cynk.

Model Rodzaj
pokrycia
Kolor pokrycia Wymiary
mm
Waga
netto
kg
A 160.23.00 derma niebiesko-białe,
czerwono-białe,
beżowe
235 X 168 0,70
B 163.23.00 190 X 165 0,42
C 164.23.00 skóra brązowe 190 X 150 0,41

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Siodla2_b.jpg
 
    112.23.00 113.23.00
1. Pokrycie 112.23.29 113.23.29
2. Sprężyna (szt. 2) 281.23.34 281.23.34
3. Śruba kompl. M7 X 20 (szt. 2) 126.23.07 126.23.07
4. Śruba kompl. M7 X 30 (szt. 2) 281.23.08 281.23.08
5. Jarzmo uchwytowe 12A.23.03 12A.23.03
6. Śruba M8 X 60 PN/M-82406 PN/M-82406
7. Nakrętka M8 PN/M-82144 PN/M-82144
8. Sprężyna elastyczna - 134/97 mm (szt. 2) 112.23.38 113.23.38
8. Sprężyna elastyczna - 82 mm (szt. 4) 112.23.25 -
8. Sprężyna elastyczna - 66 mm (szt. 2/4) 112.23.28 112.23.28
8. Sprężyna elastyczna - 53 mm (szt. 2/4) 113.23.25 113.23.25
9. Nit rozcięty Ø 4 (szt. 6) 20.23.54 20.23.54
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Siodlo2_a.jpg
 
Model 20.23.00
Siodło typu młodzieżowego ze sprężynami. Pokrycie z tworzywa sztucznego.
Kolory pokrycia: czerwono-białe, niebiesko-białe lub beżowe.
Wymiary: 225 X 235 mm.
Waga netto: 0,92 kg.
Powłoki ochronno-dekoracyjne: szkielet siodła - lakier piecowy, jarzmo uchwytowe - cynk.

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Siodlo2_b.jpg
 
1. Pokrycie 20.23.29x
2. Sprężyna (szt. 2) 20.23.34
3. Śruba kompl. M7 X 20 (szt. 2) 126.23.07
4. Śruba kompl. M7 X 30 (szt. 2) 281.23.08
5. Jarzmo uchwytowe 12A.23.03
6. Śruba M8 X 60 PN/M-82406
7. Nakrętka M8 PN/M-82144
8. Sprężyna elastyczna - 97 mm (szt. 2) 112.23.38
8. Sprężyna elastyczna - 66 mm (szt. 4) 112.23.28
8. Sprężyna elastyczna - 53 mm (szt. 4) 112.23.25
9. Nit rozcięty Ø 4 (szt. 6) 20.23.54
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Siodlo_a.jpg
 

Model 281.23.00
Siodło ze sprężynami. Pokrycie z tworzywa sztucznego.
Kolory pokrycia: czerwono-białe, niebiesko-białe lub beżowe.
Wymiary 258 X 205 mm.
Waga netto: 1,24 kg.
Powłoki ochronno-dekoracyjne: szkielet siodła - lakier piecowy, jarzmo uchwytowe - cynk.

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Siodlo_b.jpg
 
 
1. Pokrycie 281.23.01
2. Sprężyna (szt. 2) 281.23.34
3. Śruba kompl. M7 X 16 (szt. 2) 281.23.07
4. Śruba kompl. M7 X 30 (szt. 2) 281.23.08
5. Jarzmo uchwytowe 12A.23.03
6. Śruba M8 X 60 PN/M-82406
7. Nakrętka M8 PN/M-82144
8. Sprężyna elastyczna - 95 mm (szt. 4) 281.23.38
8. Sprężyna elastyczna - 89 mm (szt. 4) 281.23.28
8. Sprężyna elastyczna - 82 mm (szt. 4) 281.23.25
8. Sprężyna elastyczna - 51 mm (szt. 4) 291.23.24

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_SzprychyNakretkiSzprychowe_a.jpg
 
Nr szprychy Nr nakrętki Wymiary mm  Nr szprychy Nr nakrętki Wymiary mm 
A B A B
1112.15.22
280.15.22
13.15.22
13.16.44
0260.15.22
360.15.22
0264.16.44
360.16.44
26.15.22
26.16.44
1240.15.22
1240.16.44
1242.16.44
24.15.22
  11.15.23 305
299
297
293
286
283
281
279
267
262
258
256
254
241
 Ø 2 24.16.44
20.15.22
20.16.44
11.15.23 236
191
186
 Ø 2
273.15.22
270.26.44
220.15.22
220.16.44
222.16.44
1200.15.22
1200.16.44
1202.16.44
163.15.22
163.16.44
15.15.25 303
300
241
236
234
216
212
210
152
148
 Ø 1,8
Powłoki ochronno-dekoracyjne: chrom lub nikiel

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_SzprychyNakretkiSzprychowe_b.jpg
 
Na żądanie:
 1. Podkładka aluminiowa Ø 4,2 X 1,5 270.15.16
 2. Podkładka stalowa Ø 4,2 X 0,5  15.15.24
 3. Podkładka stalowa Ø 4,3 X 0,5  11.15.24

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_TorbyBoczne.jpg
 

Model 0260.38.00
Z tworzywa sztucznego, dwukolorowa:
- niebiesko-biała,
- czerwono-biała,
- zielono-biała,
- czarno-biała.
Paski skórzane - białe.
Wymiary: 225 X 177 X 115mm.

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_TorbyNarzedziowe_a.jpg 

A -  Model 281.30.01 -
z tworzywa sztucznego w kolorze: czerwonym, niebieskim lub beżowym.
Wymiary: 165 X 85 X 35 mm.
B - Model 13.30.01 -
skórzana w kolorze czarnym lub brązowym.
Wymiary: 160 X 80 X 40 mm.
C - Model 163.30.11 -
igielitowa. Wymiary: 180 X 80 mm.

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_TorbyNarzedziowe_b.jpg
 
1. Klucz wielootworowy 11.30A.11
 2. Klucz do stożków (14 mm) 11.30.12
 2. Klucz do piasty 3-bieg. (16 mm) 1266.30.20
 3. Klucz do piasty wolnobieg. z hamulcem 11.30.19
 4. Wkrętak 11.30.12

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_UchwytyPompek.jpg
 
A - Model 11.28.00
B - Model 160.28.00
C - Model 280.28.00
D - Model 270.28.00
Stalowe. Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom.

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Widelce_ABCD_a.jpg
A - z łącznikiem tłoczonym z blachy stalowej, nóżki o przekroju eliptycznym.
B - z łącznikiem tłoczonym z blachy stalowej, nóżki o przekroju: w górnej części - eliptycznym, w dolnej części - okrągłym.
C - z łącznikiem żeliwnym, nóżki o przekroju: w górnej części - eliptycznym, w dolnej części - okrągłym.
D - z łącznikiem żeliwnym, nóżki o przekroju okrągłym.

 Model Zastosowanie
wymiar kół
A
mm
B C
mm
Waga netto
kg
A 11.12.00  28" X 1¾"  162 M 26 X 1 98 0,95
110.12.00  28" X 1½"  162  1" X 24 98 0,95
25.12.00  26" X 1,75"  156  1" X 24 98 0,80
24.12.00  24" X 1,75"  156  1" X 24 98 0,72
240.12.00  24" X 1⅜"  162 M 26 X 1 98 0,72

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Widelce_ABCD_b.jpg
Mode Zastosowanie
(wymiar kół)
A
mm
B C
mm
Waga netto
kg
 A   1240.12.00 24" X 1⅜" 131,5 1" X 24 98 0,72
 20.12.00 20" X 1,75" 156 1" X 24 98 0,61
 1200.12.00 20" X 1⅜" 131,5 1" X 24 98 0,61
163.12.00 16" X 1⅜" 131,5 ⅞" X 24 80 0,43
B 1280.12.00 27" X 1¼" 169 1" X 24 100 0,94
0260.12.00 26" X 1⅜" 151,5 1" X 24 98 0,93
C 274.12.00 27" X 1⅛" 143,5 M 26 X 1 100 0,76
274.12.00 27" X 1⅛" 163,5 M 26 X 1 100 0,77
275.12.00 27" X 1⅛" 179,5 M 26 X 1 100 0,78
276.12.00 27" X 1⅛" 194,5 M 26 X 1 100 0,79
D 1160.12.00 16" X 1⅜" 131,5 ⅞" X 24 80 0,48
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Wolnobiegi_a.jpg
 
Model Ilość
zębów
Waga netto
kg
160.16.04 18 0,19
161.16.04 20 0,20
162.16.04 22 0,26
163.16.04 24 0,32

Powłoki ochronno-dekoracyjne: czernione.

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Wolnobiegi_b.jpg
 
1. Zapadka (szt. 2)  160.16.21
2. Sprężynka (szt. 2)  280.16.26
3. Kulka (szt. 100)  1/8"
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Wolnobiegi2_a.jpg
 
Model  Ilość
wieńcy
zębatych
Ilość zębów Wymiar
uzębienia
mm
Wymiar
gwintu
Waga
netto
kg
B 280.16.04 3 17-19-21 12,7 X 3,3 Rw 34,8 0,31
C 15A.16.04 4 14-16-18-20 12,7 X 2,4 0,25
Powłoki ochronno-dekoracyjne: czernione

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_Wolnobiegi2_b.jpg
 
    280.16.04 15A.16.04
2. Zapadka (szt. 2) 280.16.24 15A.16.24
4. Sprężynka (szt. 2) 280.16.26 -
5. Sprężynka (szt. 2) - 15A.16.26
6. Kulka ⅛" szt. 100 szt. 71
8. Wieniec zębaty z=14 - 15A.16.20
9. Wieniec zębaty z=18 - 15A.16.22
10. Wieniec zębaty z=19 280.16.22 -
11. Wieniec zębaty z=20 - 15A.16.23
12. Wieniec zębaty z=21 280.16.23 -
 

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_WspornikiSiodel_a.jpg
 
Z rury stalowej.
Powłoki ochronno-dekoracyjne: nikiel-chrom.

Model Wymiary mm Waga netto kg
A 15A.24.00 Ø 22/25,4 X 180 0,15
B 273.24.00 Ø 22/26,3 X 200 0,10
C 18A.24.00 Ø 22 X 160 0,10
D 163.24.00 Ø 18 X 145 0,05

 

images/stories/20130605_KatalogCzesciZZR/480_ZamekRowerowy.jpg
 
Model 112.44.00
Stalowy, zamykany za pomocą kluczyka.
Produkowany w 24 systemach zestawu zapadek.
Mocowany na nóżce górnej tylnej budowy ramy.
(tylko dla nóżek o przekroju eliptycznym)

 

6. Katalog handlowy przeznaczony na lata 1994 / 1995.

Poniżej fotografie poszczególnych stron.

480 PC055304 00 OkladkaPrzod

images/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055304_00_OkladkaPrzod.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055303_01.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055232_02_wybrana.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055301_03_Romet.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055233_04.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055300_05_Bydgoszcz.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055234_06_RoweryTurystyczneIsportowe.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055299_07.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055235_08_9846_Bmx.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055297_09_9941_Bmx.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055236_10_3704_Bmx.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055296_11_3705_Bmx.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055238_12_1247.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055295_13_7572_Lider.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055239_14_7960_Akord.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055294_15_5266_Ajax.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055240_16_5267_Ariadna.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055293_17_5563_Medea.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055241_18_1265_Artemida.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055292_19_1267_Pallada.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055242_20_5342_Jowisz.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055291_21_5343_Junona.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055243_22_5580_Parys.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055290_23_5581_Weneda.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055244_24_5226_Wagant28TS.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055289_25_5220_Master.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055245_26_5583_Atena.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055288_27_5640_Trekking.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055246_28_5641_Trekking.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055287_29_4130_Szosowy.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055247_30_RoweryGorskie.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055286_31.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055248_32.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055285_33_9853_Ringo.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055249_34_9945_Concha.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055284_35_8530_Olimp.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055250_36_8833_Olimpia.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055283_37_7682_Sk.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055251_38_7682_Wju.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055282_39_7683_Au.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055252_40_5201_Samanta.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055281_41_5678_Cu.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055253_42_5678_Wu.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055280_43_5678_Cr.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055254_44_5678_Wl.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055279_45_5678_Ws.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055255_46_WikingSuper.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055278_47.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055257_48_RoweryUniwersalne.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055277_49.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055258_50_6812_Stella.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055276_51_6831_Traper.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055259_52_3610_Trojkolowy.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055275_53.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055260_54_RoweryTreningowe.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055274_55.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055261_56_3907_Stacjonarny.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055273_57_3908_Stacjonarny.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055262_58_3911_Stacjonarny.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055272_59_011_Wspinacz.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055263_60_032_Wioslarz.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055271_61_041_Jezdziec.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055265_62.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055270_63_TargiIwystawy.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055266_64_5678_Ca.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055269_65_5678_Cm.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055267_66_4267_Turing2.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055268_68_Adresy.JPGimages/stories/20131208_Romet_Kolecja94_95/480_PC055306_69_OkladkaTyl.JPG

 

Komentarze   
0 # ania 2016-09-16 12:08
Piękne są romety :) bardzo ciekawa strona, dużo przydatnych informacji, katalogi z dawnych lat aż wywołują u mnie uśmiech na twarzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz