newsletterjug5

Pozwolę sobie przypomnieć, że jedną z najważniejszych wartości, jakie możemy sobie nawzajem podarować, jest czas, nasz czas, wspólny czas. Proponuję ponownie wymienić się myślami, doświadczeniami, dobrym słowem, a przy okazji spotkać się i nawzajem posłuchać podczas spotkania poświęconego jednemu z najważniejszych narzędzi CMS, jakim jest Joomla!

V Spotkanie

W imieniu organizatorów zapraszam na już V spotkanie lokalnej, Trójmiejskiej grupy użytkowników Joomla! (JUG Trójmiasto), które odbędzie się już 11 czerwca (w sobotę), między godz. 10.00 a 13:00, w gościnnych murach GPNT.

Program spotkania dostępny jest tutaj. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w nim dla siebie coś wartościowego.

Dołącz do nas

Prosimy o wcześniejszą rejestrację uczestnictwa. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Organizatorzy

750 20160322 17 53 23 Koscioly 

Tym razem zapraszam na fotosprawozdanie z wyprawy służbowej do Brunszwiku oraz Hanoweru.

750 IMG 6156 Odczyt v1

Dnia 2015-03-23 w południe moi rodzice odsłonili tablicę ku pamięci mojego pradziadka, Teodora Klimkiewicza, umieszczoną na kamienicy Villa Martha znajdującej się w Gdańsku-Oliwie przy ulicy Floriana Ceynowy 6.

Zapraszam do lektury!

Przyszło nam żyć w dosyć nieprzyjaznym dla nas świecie, w szczególności w naszych szerokościach geograficznych. By przetrwać, a nawet uczynić nasze życie przyjemniejszym, posługujemy się tzw. techniką: tworzymy narzędzia, ubrania itp. itd. Obecnie żyjemy w czasach, gdy zmiany technologiczne dają się zauważyć na naszych oczach. Oczywiście o ile mamy to szczęście, że potrafimy czytać i pisać, mamy dostęp do Internetu itd. Nadal jakieś 3 mld ludzi (2015) nie ma tego szczęścia.

Zapraszam do lektury!

Cóż, jesteśmy dosyć specyficznym narodem. Przyleciał duży samolot? No to warto pokazać go w głównym wydaniu wiadomości. Zdarzył się cud i odwiedził nas prezydent mocarstwa? Kilka dni w mediach. Pojawił się na naszej ziemi nowy pociąg? Jest powód, by o tym rozmawiać i pisać. Wpisując się chcąc nie chcąc w ten trend, pozwolę sobie na kilka słów o... Pendolino. Właśnie zdarzyło mi się przejechać trasę Gdańsk - stolica i z powrotem, a co moje oczy widziały, spróbuję opisać.

Zapraszam do lektury!