poniedziałek 22 kwiecień 2024

750 wlasny szablon w joomla ef4 mockup 32

Dawno, dawno już nie tłumaczyłem rozszerzeń do Joomla! Zachęcony przez Sławka Pieszczka faktem przygotowania przez niego darmowego podręcznika, z którego można dowiedzieć się w jaki sposób bez pisania kodu można przygotować atrakcyjny, skalowalny szablon Joomla!, postanowiłem niejako w uzupełnieniu przetłumaczyć samo rozszerzenie na język polski. Odpowiednie pliki zostały przeze mnie dołączone do paczki instalacyjnej.

Zapraszam do lektury!

Rozszerzenie wraz z tłumaczeniem na polski jest do pobrania tutaj (około 1.4 MB). Odpowiednie pliki zostały przeze mnie dołączone do paczki instalacyjnej, a instalator zmieniony tak, by obsłużyć język polski.

Podziękowania za ogromną pracę związaną z przygotowaniem tego rozszerzenia należą się przede wszystkim ekipie Joomla! Monster oraz Sławkowi. Dziękujemy!

A jak wygląda tworzenie szablonu w EF4 można zobaczyć także tutaj:

oraz tutaj:


Edycja 2015-06-28. Dodatkowo przetłumaczyłem na j. polski nowe wydanie jm-services.zip.

embed video plugin powered by Union Development
Komentarze   
0 # Janusz 2015-07-11 19:45
Witam.
Podziękowania za tłumaczenia.

Jednak gdy wczytałem przetłumaczony szablon do wersji demo to - przestał działać Theme Customizer na stronie startowej - wyświetlać się pusta zakładka, nie działa też przełącznik tryb twórcy na zapleczu, nie ma też możliwości zmiany kolorów na zapleczu. Czy polskie wersje EF4 i szablonu Sevices trzeba jakoś inaczej wczytywać - ja zainstalowałem to na zapleczu w standardowy sposób, czyli rozszerzenia/instalacje.

Czy mogę otrzymać jakąś poradę w tym temacie, bo jednak lepiej mi się pracuje na polskich wersjach.

Pozdrawiam
Janusz
0 # mslonik 2015-07-13 09:32
Witam,
Jestem tylko tłumaczem tego rozszerzenia. Nie jestem w stanie pomóc w sprawach technicznych. Z tego powodu odsyłam Pana do autorów rozszezenia.

Komentowanie za pomocą rozszerzenia JComments zostało wyłączone. Zapraszam do dodawania komentarzy za pomocą aplikacji Disqus.