poniedziałek 22 kwiecień 2024

Marzenia się spełniają, trzeba tylko bardzo chcieć :-]

 

images/stories/20101225_YasigPremiera/640_YASIG_polska.pngimages/stories/20101225_YasigPremiera/640_YASIG_swiatowa.png

 

Jedno z moich właśnie się spełniło. Na 25 grudnia przypada światowa premiera galerii zdjęć do Joomla! o nazwie YASIG. Galeria powstała dzięki zespołowi moich przyjaciół, którzy w czasie wolnym od pracy, poświęcając tym samym różne prywatne interesy, stworzyli wspomnianą aplikację. Od teraz wszystkie publikowane na stronie mslonik.pl zdjęcia będą wykorzystywały właśnie tę galerię.

 

Ale powtała nie tylko sama galeria YASIG, lecz także jej wujostwo: dodatek yasiguncle i komponent o tej samej nazwie. Wspólnie tworzą zespół narzędzi, które pozwalają szybko i wydajnie wstawić estetycznie wyglądającą galerię w treść dowolnego artykułu.

 

Przy okazji ponad 20 spotkań poświęconych pracy nad rozszerzeniami do J! zdobyłem masę bezcennych doświadczeń, tak technicznych, jak i ludzkich. Jest, jest proszę państwa możliwe, by zrobić coś z niczego, by zmienić mały fragment świata na lepsze i mieć z tego przy okazji masę dobrej zabawy, pozytywnych doznań. Czego i Wam życzę, składając tym samym świąteczne życzenia...

Komentowanie za pomocą rozszerzenia JComments zostało wyłączone. Zapraszam do dodawania komentarzy za pomocą aplikacji Disqus.